Омлетница Saturn ST EC1136
Saturn ST EC1136 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Saturn 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Saturn.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Saturn ST EC1136
Омлетніца Saturn ST-EC1136 | 451 грн. |
Бутербродниця Saturn ST-EC1136 | 499 грн. |
Бутербродниця Saturn ST-EC1136 | 500 грн. |
Бутербродниця Saturn ST-EC1136 | 498 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →