Тостер Philips Daily Collection HD 2590/00
Фото 8 |
Philips Daily Collection HD 2590/00 білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Daily Collection HD 2590/00
Усі ціни 37 →Тостер Philips HD2590/00 | 1 429 грн. |
Тостер Philips HD2590/00 | 1 499 грн. |
Тостер Philips HD2590/00 | 1 743 грн. |
Philips HD2590/00 | 1 499 грн. |
PHILIPS HD2590/00 | 1 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Philips Daily Collection HD 2590/00
Ціни на Philips Daily Collection HD 2590/00 |
---|---|---|---|---|
Philips Daily Collection HD 2590/00 | від 1 425 грн. | 37 пропозицій | ||
Philips Daily Collection HD 2590/90 | від 2 143 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →