Диктофон Savetek GS-R07 32Gb
Фото 6 |
Savetek GS-R07 32Gb |
|
Функція шумоподавлення. Компактні розміри, тривалий час автономної роботи. Календар, секундомір, будильник.
Версія на 8 Гб Savetek GS-R07 8Gb, на 16 Гб Savetek GS-R07 16Gb
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Savetek 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Savetek.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Savetek GS-R07 32Gb
Професійний цифровий диктофон Savetek GS-R07, 32 Гб пам'яті, стерео, SD до | 3 490 грн. |
Професійний цифровий диктофон для журналіста Savetek GS-R07, 32 Гб пам'яті | 3 490 грн. |
Професійний цифровий диктофон Savetek GS-R07 32 Гб, стерео, SD до 64 Гб | 2 544 грн. |
Модификації Savetek GS-R07 32Gb
Ціни на Savetek GS-R07 32Gb |
---|---|---|---|---|
Savetek GS-R07 8Gb | від 2 467 грн. | 2 пропозиції | ||
Savetek GS-R07 16Gb | від 2 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Savetek GS-R07 32Gb | від 2 544 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →