Акваріумний компресор SCHEGO Prima
Відео 2 |
SCHEGO Prima |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SCHEGO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SCHEGO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SCHEGO Prima
Компресор Schego Prima 100 (sch730) | 1 100 грн. |
Компресор для акваріума SCHEGO Prima | 920 грн. |
Компресор Schego prima 100 (730) | 953 грн. |
Компресор Schego Prima 100 (sch730) | 1 058 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →