Акваріумний компресор SCHEGO M2K3
Фото 3 |
SCHEGO M2K3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SCHEGO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SCHEGO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SCHEGO M2K3
Компресор Schego M2K3 350 (sch739) | 3 108 грн. |
Компресор для акваріума SCHEGO M2K3 | 2 602 грн. |
Компресор для акваріума SCHEGO M2K3 electronic 800 UB 12 V | 4 135 грн. |
Компресор Schego M2K3 350 (739) | 2 694 грн. |
Компресор Schego M2K3 350 (sch739) | 2 991 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →