Акваріумний компресор SCHEGO WS3
Відео 1Фото 3 |
SCHEGO WS3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SCHEGO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SCHEGO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SCHEGO WS3
Усі ціни 10 →Компресор Schego WS3 350 до 3 м (sch930) | 3 332 грн. |
Компресор для акваріума SCHEGO WS3 | 2 789 грн. |
Компресор для акваріума SCHEGO WS3 in - and output | 2 719 грн. |
Компресор для акваріума SCHEGO WS3 (M) | 2 439 грн. |
Компресор Schego WS3 350 до 3м. (930) | 2 887 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →