Шліфувальна машина Scheppach DS930 (5903805901)
Відео 8Фото 6 |
Scheppach DS930 |
|
Дві змінні платформи для шліфування: кругла (225 мм) і трикутна (285 мм).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scheppach 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scheppach.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scheppach DS930
Усі ціни 8 →Машина для шліфування штукатурки, Scheppach DS930 | 6 979 грн. |
Шліфувальна машина по штукатурці (жираф) Scheppach DS930 5903805901 | 8 746 грн. |
Машина шліфувальна для стін з набором шкільного приладдя Scheppach DS930 | 8 429 грн. |
Шліфувальна машина Scheppach DS930 | 8 041 грн. |
Шліфувальна машина телескопічна Scheppach DS930 | 8 612 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →