Плиткоріз Scheppach FS 3600 (5906706901)
Відео 4Фото 6 |
Scheppach FS 3600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scheppach 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scheppach.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scheppach FS 3600
Усі ціни 7 →Плиткоріз Scheppach FS 3600 | 23 190 грн. |
Плиткоріз електричний Scheppach FS 3600 5906706901 | 27 411 грн. |
Плиткорез электрический Scheppach FS 3600 (5906706901) | 25 630 грн. |
Scheppach FS 3600 | 20 280 грн. |
Scheppach FS 3600 | 20 787 грн. |
Плиткоріз електричний Scheppach FS 3600 (200 мм, 36 мм, 920 мм, 900 Вт) | 29 604 грн. |
Плиткоріз із подачею води та лазером FS3600 Scheppach, 0,9кВт,230В,200мм,9 | 32 557 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →