Контактний гриль Sencor SBG 3710SS сріблястий
Фото 14 |
Sencor SBG 3710SS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SBG 3710SS сріблястий
Контактний гриль Sencor SBG 3710SS | 3 536 грн. |
Електрогриль Sencor Sbg 3710SS | 3 582 грн. |
Sencor SBG 3710SS SBG3710SS | 2 469 грн. |
Електрогриль притискний Sencor SBG 3710SS | 3 157 грн. |
Электрогриль прижимной Sencor SBG 3710SS | 3 163 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →