Контактний гриль Sencor SBG 6650BK чорний
Фото 15 |
Sencor SBG 6650BK |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SBG 6650BK чорний
Усі ціни 6 →Електрогриль Sencor SBG 6650BK | 7 198 грн. |
Електрогриль та аерогриль Sencor Sbg 6650BK | 7 441 грн. |
Гриль Sencor SBG 6650BK | 7 093 грн. |
Sencor SBG 6650BK | 9 717 грн. |
Sencor SBG 6650BK | 7 266 грн. |
Гриль SENCOR SBG 6650BK | 9 294 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →