Кавоварка Sencor SCE 2101RD червоний
Фото 11 |
Sencor SCE 2101RD червоний чорний |
|
2 скляні чашки в комплекті
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SCE 2101RD червоний
Усі ціни 33 →Кавоварка Sencor SCE 2101RD | 1 399 грн. |
Sencor Sencor SCE 2101RD | 1 399 грн. |
Кофеварка капельная Sencor SCE 2101RD 41009389 | 1 392 грн. |
Крапельна кавоварка Sencor Sce 2101RD | 1 582 грн. |
SENCOR SCE 2101RD | 1 479 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Sencor SCE 2101RD
Ціни на Sencor SCE 2101RD |
---|---|---|---|---|
Sencor SCE 2101RD червоний | від 1 231 грн. | 33 пропозиції | ||
Sencor SCE 2100BK чорний | від 1 231 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →