Кавоварка Sencor SES 7018BK чорний
Відео 2Фото 12 |
Sencor SES 7018BK чорний графіт чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SES 7018BK чорний
Усі ціни 9 →Кавоварка Sencor SES 7018BK | 16 979 грн. |
Кавоварка Sencor Ses 7018BK | 16 594 грн. |
Sencor SES 7018BK | 12 270 грн. |
Кавомашина автоматична Sencor SES 7018BK | 16 415 грн. |
Sencor SES 7018BK | 20 090 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кавоварки Sencor SES 7018BK:
- Підсвічування чашки
Модификації Sencor SES 7018BK
Ціни на Sencor SES 7018BK |
---|---|---|---|---|
Sencor SES 7015CH графіт | від 13 440 грн. | 3 пропозиції | ||
Sencor SES 7018BK чорний | від 12 270 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →