Кавоварка Sencor SES 1720WH білий
Фото 12 |
Sencor SES 1720WH білий |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SES 1720WH білий
Усі ціни 12 →Sencor Sencor SES 1720WH | 3 599 грн. |
Ріжкова кавоварка еспресо Sencor Ses 1720WH | 3 518 грн. |
Кавоварка Sencor Ses 1720WH | 3 416 грн. |
Sencor SES 1720WH 41018330 | 3 399 грн. |
Кофеварка эспрессо Sencor ses 1720wh (41018330) | 3 622 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →