Електрична зубна щітка Sencor SOC 0910BL
Відео 1Фото 12 |
Sencor SOC 0910BL |
|
Звукова дитяча зубна щітка з акумуляторним живленням. Має оригінальний зовнішній дизайн, оформлений в синьо-блакитних тонах. Призначена для самостійного чищення зубів хлопчиками у віці від 6 до 12 років. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії 2019 року. Очистка виконується завдяки вібруючим руху м'яких нейлонових щетинок змінної насадки (дві стандартні насадки SOX 012BL в комплекті).
Ці рухи мають частоту до 433 Гц, створюються надійним лінійним електроприводом. Завдяки коливальним рухам щетинок зубна паста швидко змішується зі слиною і повітрям, утворюючи рухливу активну піну, яка ефективно і дбайливо очищає зуби з усіх сторін, включаючи важкодоступні міжзубні проміжки. Передбачено два режими: щоденною та делікатного очищення, який ідеально підходить для навчання або чищення зубів з підвищеною чутливістю. Є двохвилинний таймер з функцією Quadpacer (інтервали по 30 сек, допомагають правильно розподіляти час). Щітка виконана у водонепроникному корпусі (IPX7). Енергії вбудованого акумулятора вистачає на 15 днів роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Купити Sencor SOC 0910BL
Усі ціни 21 →Електрична зубна щітка Sencor SOC0910BL | 1 349 грн. |
Зубная электрощетка SENCOR SOC 0910BL 41008416 | 1 151 грн. |
SENCOR SOC0910BL | 1 223 грн. |
Зубна електрощітка Sencor SOC 0910BL SOC0910BL | 1 199 грн. |
SENCOR SOC0910BL | 1 217 грн. |
Модификації Sencor SOC 0910BL
Ціни на Sencor SOC 0910BL |
---|---|---|---|---|
Sencor SOC 0911RS | від 799 грн. | 20 пропозицій | ||
Sencor SOC 0912GR | від 1 008 грн. | 28 пропозицій | ||
Sencor SOC 0910BL | від 1 093 грн. | 21 пропозиція |