Електрична зубна щітка Oral-B Vitality Kids D100.433.2K
Відео 2Фото 11 |
Oral-B Vitality Kids D100.433.2K |
|
Дитяча електрична зубна щітка з акумуляторним живленням для повсякденного використання. У цій моделі використовується фірмова технологія 2D-чищення, яка здійснюється зворотно-обертальними рухами насадки. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, призначений для дітей у віці від 3 років. Пропонується в декількох варіантах привабливого зовнішнього дизайну, виконаного з використанням яскравих кольорових образів героїв популярних мультиплікаційних фільмів (є можливість вибору для хлопчиків і дівчаток).
Зворотно-обертова головка щітки Braun Oral-B Vitality D100.433.2 K забезпечує чудовий результат, полегшуючи процес навчання дитини правильної чистки зубів. Її конструкція ідеально підходить для дітей, оскільки вона розроблена з урахуванням розміру порожнини рота дитини. М'які щетинки гарантують, що чистка буде максимально дбайливого і безпечною. Комплектна насадка Stages Kids швидко видаляє наліт, відновлюючи білизну емалі. Завдяки особливостям конструкції, щетинки проникають у важкодоступні місця між зубами, вимітаючи найменші частинки їжі. Для регулювання тривалості чищення є вбудований двохвилинний таймер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oral-B 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oral-B.
Купити Oral-B Vitality Kids D100.433.2K
Усі ціни 6 →Електрична зубна щітка Oral-B D100 Kids Princess Soft | 1 199 грн. |
Электрическая зубная щетка ORAL-B Kids Stage Power D100 Frozen (4210201245 | 1 099 грн. |
Електрична зубна щітка Oral-B D100.413.2K Frozen II | 1 099 грн. |
Oral-B Електрична зубна щітка Oral-B D100.413.2K Frozen II | 1 099 грн. |
Електрична зубна щітка Oral-B D100 Kids Frozen | 1 099 грн. |
Електрична зубна щітка Oral-B D100 Kids Cars | 1 099 грн. |