Кухонний комбайн Sencor STM 7871GR бірюзовий
Відео 2Фото 59 |
Sencor STM 7871GR бірюзовий 2020 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor STM 7871GR бірюзовий
Усі ціни 44 →Кухонна машина Sencor STM 7871GR | 10 913 грн. |
Комбайн кухонний Sencor STM7871GR | 11 999 грн. |
SENCOR STM7871GR | 11 999 грн. |
SENCOR STM7871GR | 10 709 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кухонного комбайна Sencor STM 7871GR:
- Світлодіодне підсвічування чаші міксера
- Захисна кришка з отвором для додавання інгредієнтів
Модификації Sencor STM 7871GR
Ціни на Sencor STM 7871GR |
---|---|---|---|---|
Sencor STM 7876GD бронзовий | від 10 031 грн. | 65 пропозицій | ||
Sencor STM 7871GR бірюзовий | від 10 028 грн. | 44 пропозиції | ||
Sencor STM 7870GG зелений | від 12 400 грн. | 9 пропозицій | ||
Sencor STM 7877CH золотистий | від 10 680 грн. | 10 пропозицій | ||
Sencor STM 7875RS рожевий | від 10 031 грн. | 63 пропозиції | ||
Sencor STM 7872BL синій | від 10 031 грн. | 67 пропозицій | ||
Sencor STM 7873VT фіолетовий | від 10 800 грн. | 10 пропозицій | ||
Sencor STM 7874RD червоний | від 10 360 грн. | 12 пропозицій | ||
Sencor STM 7878BK чорний | від 10 031 грн. | 57 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →