Кухонний комбайн Sencor STM 7872BL синій
Відео 2Фото 59 |
Sencor STM 7872BL синій 2020 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor STM 7872BL синій
Усі ціни 69 →Sencor Sencor STM7872BL | 11 999 грн. |
Sencor STM7872BL | 11 999 грн. |
Кухонна машина Sencor STM 7872BL | 10 913 грн. |
Комбайн кухонний Sencor STM7872BL | 11 999 грн. |
Кухонна машина Sencor Stm 7872BL | 10 811 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кухонного комбайна Sencor STM 7872BL:
- Світлодіодне підсвічування чаші міксера
- Захисна кришка з отвором для додавання інгредієнтів
Модификації Sencor STM 7872BL
Ціни на Sencor STM 7872BL |
---|---|---|---|---|
Sencor STM 7876GD бронзовий | від 10 031 грн. | 68 пропозицій | ||
Sencor STM 7871GR бірюзовий | від 10 028 грн. | 39 пропозицій | ||
Sencor STM 7870GG зелений | від 12 400 грн. | 10 пропозицій | ||
Sencor STM 7877CH золотистий | від 10 569 грн. | 11 пропозицій | ||
Sencor STM 7875RS рожевий | від 10 021 грн. | 65 пропозицій | ||
Sencor STM 7872BL синій | від 10 021 грн. | 70 пропозицій | ||
Sencor STM 7873VT фіолетовий | від 10 800 грн. | 11 пропозицій | ||
Sencor STM 7874RD червоний | від 10 360 грн. | 13 пропозицій | ||
Sencor STM 7878BK чорний | від 10 021 грн. | 57 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →