ЦАП з підсилювачем Teac UD-301
Відео 4Фото 4 |
Teac UD-301 |
|
ЦАП побудований за схемою подвійного моно.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teac UD-301
ЦАП Teac UD-301-X/S | 28 769 грн. |
Teac Teac UD-301-X Silver | 28 769 грн. |
ЦАП TEAC UD-301-X Silver | 28 769 грн. |
ЦАП TEAC UD-301-X Black | 26 659 грн. |
ЦАП TEAC UD-301-X Silver | 26 659 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →