Кавоварка Severin KA 5761 нержавіюча сталь
Фото 8 |
Severin KA 5761 нержавіюча сталь |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Severin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Severin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin KA 5761 нержавіюча сталь
Крапельна кавоварка SEverin Caprice KA 5760 KA 5761 | 6 989 грн. |
Severin KA 5761 do kawy „Caprice“ z termosem | 7 896 грн. |
Капельная кофеварка Severin Caprice KA 5760 KA 5761 | 6 985 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →