Мотошина Shinko 230 Tour Master 110/90 -18 61V
4 930 грн. Купити! Покришка Shinko 230 110/90-18 61V TL (2843691)Маркетплейс: Rozetka.ua Тру байкерЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Shinko 230 Tour Master 110/90 -18 61V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shinko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shinko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Shinko 230 Tour Master 110/90 -18 61V
Ціни на Shinko 230 Tour Master 110/90 -18 61V |
---|---|---|---|---|
Shinko 230 Tour Master 100/90 R18 56V | від 4 526 грн. | 1 пропозиція | ||
Shinko 230 Tour Master 100/90 R19 57V | від 4 526 грн. | 1 пропозиція | ||
Shinko 230 Tour Master 110/90 -18 61V | від 4 930 грн. | 1 пропозиція | ||
Shinko 230 Tour Master 110/90 R18 61V | від 4 746 грн. | 1 пропозиція | ||
Shinko 230 Tour Master 140/90 R15 76V | від 4 921 грн. | 1 пропозиція | ||
Shinko 230 Tour Master 170/80 R15 83V | від 5 713 грн. | 1 пропозиція |