Мотошина Shinko 805 150/70 -18 70Q
Відео 21Фото 9 |
Shinko 805 150/70 -18 70Q |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shinko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shinko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shinko 805 150/70 -18 70Q
Shinko E 805 150/70-18 70Q M+S REAR (3061133384) | 5 300 грн. |
Shinko E805 150/70 B18 70Q Rear TL 15718805 | 6 950 грн. |
Покришка Shinko 805 150/70B18 70Q TL, M+S (2843702) | 6 240 грн. |
Shinko E805 150/70 B18 70Q Rear TL | 7 362 грн. |
Відеоогляди
Модификації Shinko 805 150/70 -18 70Q
Ціни на Shinko 805 150/70 -18 70Q |
---|---|---|---|---|
Shinko 805 130/80 -17 65T | від 4 850 грн. | 1 пропозиція | ||
Shinko 805 130/80 R17 65T | від 5 014 грн. | 1 пропозиція | ||
Shinko 805 140/80 -17 69Q | від 5 075 грн. | 1 пропозиція | ||
Shinko 805 140/80 -18 70R | від 4 590 грн. | 2 пропозиції | ||
Shinko 805 140/80 R17 69Q | від 5 244 грн. | 1 пропозиція | ||
Shinko 805 140/80 R18 70R | від 4 227 грн. | 2 пропозиції | ||
Shinko 805 150/70 -17 69Q | від 5 210 грн. | 1 пропозиція | ||
Shinko 805 150/70 -18 70Q | від 5 300 грн. | 4 пропозиції | ||
Shinko 805 150/70 R17 69Q | від 6 118 грн. | 1 пропозиція | ||
Shinko 805 150/70 R18 70Q | від 6 394 грн. | 1 пропозиція | ||
Shinko 805 170/60 -17 72H | від 5 100 грн. | 1 пропозиція | ||
Shinko 805 170/60 R17 72H | від 6 555 грн. | 2 пропозиції |