Мотошина Metzeler Karoo Extreme 150/70 -18 70S
Фото 5 | 5 930 грн. Купити! Metzeler KAROO EXTREME 150/70-18 70S MST REAR (3030931453)Autokush.com.uaЗ нами 7 років (Львів) Поскаржитись |
Metzeler Karoo Extreme 150/70 -18 70S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metzeler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metzeler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Metzeler Karoo Extreme 150/70 -18 70S
Ціни на Metzeler Karoo Extreme 150/70 -18 70S |
---|---|---|---|---|
Metzeler Karoo Extreme 90/90 -21 54S | від 4 130 грн. | 5 пропозицій | ||
Metzeler Karoo Extreme 90/90 R21 54R | від 4 627 грн. | 4 пропозиції | ||
Metzeler Karoo Extreme 140/80 -18 70R | від 5 740 грн. | 3 пропозиції | ||
Metzeler Karoo Extreme 140/80 R18 70R | від 6 667 грн. | 4 пропозиції | ||
Metzeler Karoo Extreme 150/70 -18 70S | від 5 930 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler Karoo Extreme 150/70 R17 69R | від 7 233 грн. | 4 пропозиції | ||
Metzeler Karoo Extreme 150/70 R18 70S | від 5 956 грн. | 6 пропозицій |