Знищувач паперу ShredMARK 815C
ShredMARK 815C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ShredMARK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ShredMARK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ShredMARK 815C
Усі ціни 11 →Знищувач документів ShredMARK 815C (4*38мм) (24308) 24308 | 1 453 грн. |
ShredMARK Знищувач документів ShredMARK 815C (4*38мм) (24308) 24308 | 1 453 грн. |
Знищувач Шредер shredMARK 815C документів паперу дискетів скріпок | 2 450 грн. |
Шредер скріпок Знищувач для паперу дискет документів shredMARK 815C | 2 400 грн. |
Шредер shredMARK 815C (2000024308012) | 1 464 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →