Пістолет для герметика Sigma 2723051
Sigma 2723051 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 2723051
Пистолет для герметика Sigma 225мм 310мл алюминиевая туба (2723051) 272305 | 257 грн. |
Пістолет для герметиків Sigma 225 мм 310 мл з алюмінієвою тубою (2723051) | 190 грн. |
Пістолет для герметиків 225мм 310мл (алюмінієва туба) SIGMA (2723051) | 228 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →