Лещата Sigma 4210251 губки 25 мм
Відео 3 |
Sigma 4210251 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 4210251 губки 25 мм
Тиски Sigma неповоротные 25мм для мелких работ (4210251) 4210251 | 326 грн. |
Тиски неповоротні 25мм для дрібних робіт SIGMA (4210251) | 151 грн. |
Лещата слюсарні міні, ширина губок 25 мм, з кріпленням для столу Sigma 421 | 168 грн. |
Лещата Sigma неповоротні 25мм для дрібних робіт (4210251) | 193 грн. |
Відеоогляди
Модификації Sigma 4210251
Ціни на Sigma 4210251 |
---|---|---|---|---|
Sigma 4210251 губки 25 мм | від 151 грн. | 4 пропозиції | ||
Sigma 4210401 губки 40 мм | від 165 грн. | 4 пропозиції | ||
Sigma 4210501 губки 50 мм | від 198 грн. | 4 пропозиції | ||
Sigma 4210601 губки 60 мм | від 215 грн. | 4 пропозиції | ||
Sigma 4210701 губки 70 мм | від 250 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →