Лещата Vorel 36650 губки 65 мм
Фото 4 |
Vorel 36650 |
|
Кріпиться до столу з допомогою гвинтового затиску
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vorel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vorel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vorel 36650 губки 65 мм
Усі ціни 8 →Тиски слесарные VOREL 65мм (36650) | 1 155 грн. |
Лещата настільні VOREL поворотні 65 мм (36650) | 1 123 грн. |
Тиски(65мм)Настільні Міні VOREL (36650) | 1 267 грн. |
Тиски настільні VOREL обертові 65мм (36650) | 974 грн. |
Тиски слюсарні настільні поворотні Vorel 36650 | 1 132 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →