Молоток каменяра Sigma 4313011 (260905)
Фото 4 |
Sigma 4313011 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 4313011
Усі ціни 6 →Молоток Sigma каменщика с киркой 450г фибергласовая ручка (4313011) 431301 | 328 грн. |
Молоток-кирка муляра Sigma 450г фібергласова ручка 4313011 | 243 грн. |
Молоток каменяра Sigma з ручкою зі скловолокна 450 г (4313011) | 243 грн. |
Молоток-кирка муляра 450г фібергласова ручка SIGMA (4313011) | 243 грн. |
Молоток-кирка муляра Sigma 450г фібергласова ручка 4313011 | 243 грн. |
Молоток Sigma каменяра з киркою 450г фібергласова ручка (4313011) | 335 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →