Домкрат Sigma 6101051
Sigma 6101051 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 6101051
Усі ціни 11 →sigma домкрат гидравлический бутылочный 5т H 210-420мм (6101051) | 927 грн. |
Домкрат Sigma гідравлічний пляшковий 5т, 210-420мм (6101051) 6101051 | 879 грн. |
Sigma Домкрат Sigma гідравлічний пляшковий 5т, 210-420мм (6101051) 6101051 | 879 грн. |
Домкрат гидравлический 5т. 210-420мм. Sigma с предохр. клапаном (6101051) | 902 грн. |
Sigma Домкрат гидравлический бутылочный Sigma 5т H 216-413мм (6101051) | 879 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →