Домкрат Iron Hand IH-185355D
Iron Hand IH-185355D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Iron Hand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Iron Hand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Iron Hand IH-185355D
Усі ціни 7 →Гидравлический бутылочный домкрат Iron Hand IH-185355D | 732 грн. |
Домкрат гідравлічний пляшковий Iron Hand 5т, в кейсі (IH-185355D-K) 29071 | 830 грн. |
Домкрат гідравлічний телескопічний 5т короб 185-358мм 4.1кг Iron Hand IH-1 | 761 грн. |
Домкрат гідравлічний пляшковий Iron Hand 5 т 185-355 мм (IH-185355D) | 1 308 грн. |
Гидравлический бутылочный домкрат Iron Hand IH-185355D-K | 837 грн. |
Домкрат гідравлічний телескопічний 5т валіза 185-358мм 4,1кг Iron Hand IH- | 884 грн. |
Домкрат гідравлічний пляшковий Iron Hand 5 т валіза 185-355 мм (IH-185355D | 899 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →