Ящик для інструменту Sigma 7404031
Відео 2Фото 4 |
Sigma 7404031 16"19" |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 7404031
Ящик для инструментов Sigma 7404031 | 653 грн. |
Ящик для інструменту Sigma (7404031) | 672 грн. |
Sigma Ящик для инструмента Sigma 413?212?186 мм (7404031) | 672 грн. |
Ящик для інструменту Sigma 413 х 212 х 186 мм (7404031) | 672 грн. |
Скринька для інструментів 413212186мм SIGMA (7404031) | 672 грн. |
Відеоогляди
Модификації Sigma 7404031
Ціни на Sigma 7404031 |
---|---|---|---|---|
Sigma 7404031 | від 653 грн. | 5 пропозицій | ||
Sigma 7404041 | від 844 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →