Ящик для інструменту Sigma 7404051
Відео 1Фото 4 |
Sigma 7404051 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 7404051
Усі ціни 12 →Sigma 564x310x310мм (7404051) | 1 453 грн. |
Ящик для інструменту Sigma 564x310x310мм (7404051) | 1 274 грн. |
Ящик для інструменту Sigma (7404051) | 1 499 грн. |
Ящик для інструментів Sigma 564x310x310мм (7404051) (7404051) | 1 463 грн. |
Ящик для инструмента Sigma 564x310x310мм (7404051) (7404051) 7404051 | 1 375 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →