Ящик для інструменту Proskit SB-1918
Відео 1Фото 9 |
Proskit SB-1918 |
|
Вантажопідйомність 25 кг
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Proskit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Proskit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Proskit SB-1918
Pro'sKit 885185 — Кейс для інструментів Pro'sKit SB-1918 | 590 грн. |
ProsKit Кейс для інструментів ProsKit SB-1918 99-00012170 | 799 грн. |
Кейс для інструментів Pro'sKit SB-1918 | 590 грн. |
Ящик для інструментів Proskit SB-1918 | 680 грн. |
Ящик для інструментів Pro'sKit SB-1918 | 787 грн. |
Відеоогляди
Модификації Proskit SB-1918
Ціни на Proskit SB-1918 |
---|---|---|---|---|
Proskit SB-1418 | від 455 грн. | 3 пропозиції | ||
Proskit SB-1718 | від 495 грн. | 3 пропозиції | ||
Proskit SB-1918 | від 590 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →