Велоліхтар Sigma Aura 45 USB
Відео 1Фото 9 |
Sigma Aura 45 USB |
|
Освітленість фари-35 люкс.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma Aura 45 USB
Ліхтар Sigma Sport AURA 45 USB (чорний) SD17450 | 1 799 грн. |
SIGMA ФАРА ПЕРЕДНЯЯ SIGMA Aura 45 USB Sport SD17450 | 1 799 грн. |
Велофара Sigma Sport Aura 45 USB (SD17450) SD17450 | 1 799 грн. |
Ліхтар Sigma Sport AURA 45 USB (чорний) SD17450 | 1 799 грн. |
Фонарь Sigma Aura 45 USB Sigma Sport | 1 799 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →