Велоліхтар Lezyne Classic Drive 500
Фото 7 |
Lezyne Classic Drive 500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezyne 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezyne.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lezyne Classic Drive 500
Усі ціни 20 →Переднє світло Lezyne CLASSIC DRIVE 500+ FRONT (Чорний матовий 500 люменів | 2 160 грн. |
Фара Lezyne Classic Drive (500 lumen) черный матовый 4712806 002374 | 1 600 грн. |
Фара Lezyne Lezyne CLASSIC DRIVE Серебристый Y13 4712806 002381 | 1 600 грн. |
Переднє світло Lezyne CLASSIC DRIVE 500+ FRONT (Чорний матовий 500 люменів | 2 160 грн. |
Фара передняя Lezyne CLASSIC DRIVE 500 люменов Y13 серебристый 47128060023 | 1 600 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →