Комп'ютерне крісло Signal Q-022
Фото 3 |
Signal Q-022 |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Signal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Signal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Signal Q-022
Усі ціни 17 →Офісне крісло для персоналу Signal Q-022 Тканина сірий (OBRQ022SZM) | 4 515 грн. |
Крісло Q-022 Чорний | 4 199 грн. |
Комп'ютерне крісло поворотне Q-022 Екошкіра Білий OBRQ022B Signal | 4 199 грн. |
Офисное кресло для персонала Signal Q-022 Тканина сірий (OBRQ022SZM) OBRQ0 | 4 521 грн. |
Офісне крісло для персоналу Signal Q-022 Тканина сірий (OBRQ022SZM) OBRQ02 | 4 525 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →