Комп'ютерне крісло Signal Q-025
Фото 4 |
Signal Q-025 |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Signal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Signal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Signal Q-025
Крісло Q-025 Чорний | 3 076 грн. |
Комп'ютерне крісло поворотне Q-025 Тканина Сірий / Чорний OBRQ025MSZ Signa | 3 239 грн. |
Крісло Q-025 Чорний/сірий | 3 076 грн. |
Крісло Q-025 Сірий | 3 239 грн. |
Крісло комп'ютерне Q-025 чорна тканина | 3 239 грн. |
Забрав із пошти, відчувається, що все кволе і стілець скрипить, але через два тижні підйомний механізм почав опускатися, тобто я піднімаю на максимум, а він потихеньку спускається. Виправив залізними хомутами, але тепер його не можна регулювати. Ціна Якість Никита: користуюся Signal Q-025 менше місяця |
2 тижні політ нормальний. Питання до виробника який діаметр тшока коліс у цієї моделі? Хочу помітити їх на прогумовані... Колеса для ламінату грубуваті джордж вашингтон: користуюся Signal Q-025 тиждень рекомендую купити обов'язково |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →