Зарядний пристрій Sila 900208
Sila 900208 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sila 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sila.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sila 900208
Усі ціни 6 →900208 Пристрій зарядний Сила 4А, 6 І 12 V, світлодіодний індикатор | 1 235 грн. |
Зарядний пристрій Сила 6-12В x 4А імпульсне (900208) | 947 грн. |
Зарядний пристрій СИЛА 4A 6V-12V (900208) цифровий/імпульсний | 880 грн. |
Зарядний пристрій для авто 4А, 6-12В, до 120Ah (підходить на свинцево-кисл | 1 185 грн. |
Зарядний пристрій для авто 4А, 6-12В, до 120Ah (підходить на свинцево-кисл | 951 грн. |
Зарядний пристрій Сила 6-12В x 4А імпульсний (900208) | 947 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →