Зарядний пристрій Sila 900209
Sila 900209 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sila 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sila.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sila 900209
Усі ціни 6 →Зарядний пристрій Сила 6В-12В x 8А індикатор стрілки (900209) | 1 100 грн. |
Зарядний пристрій СИЛА 8A 6V-12V (900209) стрілочний індикатор | 1 028 грн. |
Зарядний пристрій Сила стрілочний індикатор 8 А 6-12 В (900209) | 1 229 грн. |
Зарядний пристрій для авто 8А, 6/12В, до 112Ah (підходить на свинцево-кисл | 1 259 грн. |
Зарядний пристрій для авто 8А, 6/12В, до 112Ah (підходить на свинцево-кисл | 1 062 грн. |
Зарядний пристрій Сила 6В-12В x 8А стрілочний індикатор (900209) | 1 100 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →