Зарядний пристрій Sila 900210
Sila 900210 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sila 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sila.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sila 900210
Зарядний пристрій Сила 6 До 12 x 12 А стрілочний індикатор (900210) | 1 314 грн. |
Зарядний пристрій СИЛА 12A 6V-12V (900210) стрілочний індикатор | 1 185 грн. |
Зарядний пристрій Сила стрілочний індикатор 12 А 6-12 В (900210) | 1 419 грн. |
Зарядний пристрій авто 12А, 6/12В, до 160Ah (підходить на свинцево-кислотн | 1 490 грн. |
Зарядний пристрій для авто 12А, 6/12В, до 160Ah (підходить на свинцево-кис | 1 320 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →