Жорсткий диск Silicon Power Stream S07 SP060TBEHDS07C3K 6 ТБ
Відео 1Фото 5 |
Silicon Power SP060TBEHDS07C3K 6 ТБ8 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silicon Power Stream S07 SP060TBEHDS07C3K 6 ТБ
HDD 3.5'' 6TB SILICON POWER USB3.2 Stream S07 Black SP060TBEHDS07C3K | 6 597 грн. |
Silicon Power Stream S07 6TB USB3.2 Black (SP060TBEHDS07C3K) | 6 607 грн. |
Silicon Power Stream S07 6TB USB 3.2 Gen. 1 Czarny (SP060TBEHDS07C3K) | 7 257 грн. |
Жорсткий диск Silicon Power Stream S07 6TB SP060TBEHDS07C3K 3.5" USB 3.2 B | 6 899 грн. |
Відеоогляди
Модификації Silicon Power Stream S07 SP060TBEHDS07C3K
Ціни на Silicon Power Stream S07 SP060TBEHDS07C3K |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Stream S07 SP060TBEHDS07C3K 6 ТБ | від 6 597 грн. | 4 пропозиції | ||
Silicon Power Stream S07 SP080TBEHDS07C3K 8 ТБ | від 10 865 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →