Жорсткий диск Seagate Expansion STKP STKP6000400 6 ТБ
Seagate STKP6000400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Expansion STKP STKP6000400 6 ТБ
Жорсткий диск Seagate Expansion Desktop 6 TB STKP6000400 | 5 750 грн. |
Seagate Expansion 6TB (STKP6000400) | 6 478 грн. |
Seagate Expansion 6TB (STKP6000400) | 6 636 грн. |
Модификації Seagate Expansion STKP STKP6000400
Ціни на Seagate Expansion STKP STKP6000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate Expansion STKP STKP4000400 4 ТБ | від 4 399 грн. | 44 пропозиції | ||
Seagate Expansion STKP STKP6000400 6 ТБ | від 5 750 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate Expansion STKP STKP8000400 8 ТБ | від 6 950 грн. | 4 пропозиції | ||
Seagate Expansion STKP STKP10000400 10 ТБ | від 9 319 грн. | 11 пропозицій | ||
Seagate Expansion STKP STKP12000400 12 ТБ | від 11 200 грн. | 4 пропозиції | ||
Seagate Expansion STKP STKP14000400 14 ТБ | від 11 810 грн. | 27 пропозицій | ||
Seagate Expansion STKP STKP16000400 16 ТБ | від 14 778 грн. | 6 пропозицій | ||
Seagate Expansion STKP STKP18000400 18 ТБ | від 14 170 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →