Карта пам'яті GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 32 ГБ (M1AA-0320R12)
Фото 4 |
GOODRAM microSDHC 100 Mb/s Class 10 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 32 ГБ
Усі ціни 20 →Карта пам`ятi MicroSDHC 32GB UHS-I Class 10 GOODRAM + SD-adapter (M1AA-032 | 159 грн. |
Goodram 32GB microSDHC UHS-I Class 10 + SD-adapter (M1AA-0320R12) M1AA-032 | 199 грн. |
GoodRam 32 GB microSDHC class 10 UHS-I + SD Adapter M1AA-0320R12 | 229 грн. |
GOODRAM M1AA-0320R12 | 159 грн. |
Карта пам'яті Goodram microSDHC 32GB UHS-I class 10 + adapter M1AA-0320R12 | 189 грн. |
ще 15 пропозицій
На смартфоні POCO M5 3 рази злетіла файлова система, дані втрачені. Форматував на смартфоні. Після форматування якась година працює без збоїв. Востаннє пропрацювала 2-3 дні. За 2 тижні експлуатації 3 рази вже злітала файлова система. Якщо повторитися – мінятиму. ціна систематично злітала файлова система Олег: користуюся GOODRAM microSDXC 100 Mb/s Class 10 64Gb кілька місяців |
Додати відгук
Модификації GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10
Ціни на GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 16 ГБ | від 105 грн. | 21 пропозиція | ||
GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 32 ГБ | від 129 грн. | 20 пропозицій | ||
GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 64 ГБ | від 164 грн. | 38 пропозицій | ||
GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 128 ГБ | від 325 грн. | 38 пропозицій | ||
GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 256 ГБ | від 683 грн. | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →