Карта пам'яті SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 32 ГБ (SDSQUAR-032G-GN6MA)
Відео 2Фото 5 |
SanDisk Ultra A1 microSDHC Class 10 32Gb |
|
Накопичувач із збалансованими характеристиками, призначений для смартфонів, планшетів та фотоапаратів. В операціях читання флешка розвиває швидкість обміну даними до 98 МБ/с (за заявленими техспеціфікаціями), при записі інформації користувач має право розраховувати, що швидкість не просяде нижче 10 МБ/с. Підтвердження тому – маркування швидкісного класу Class 10 та класу відеозапису V10.
Також модель позначена личкою класу для мобільних програм A1. Він має на увазі швидкість довільного читання 1500 операцій введення-виведення в секунду і швидкість довільного запису - 500 операцій введення-виведення в секунду. SanDisk Ultra A1 microSDHC Class 10 випускається у великій "розмірній сітці" з місткістю сховища від 32 ГБ до 1 ТБ. Карта пам'яті має захист від ударів, високих температур, рентгенівських променів, пилу та води. Гарантія на неї дається терміном на 5 років, але залежно від магазину цей період може відрізнятися меншою або більшою стороною. У комплекті постачання флешки зазвичай йде перехідник на «дорослий» розмір SD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Купити SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 32 ГБ
Усі ціни 31 →SanDisk 32 GB microSDHC UHS-I V30 Class 10 Ultra (SDSQUA4-032G-GN6IA) | 281 грн. |
SanDisk Ultra microSDHC 32GB + SD Adapter 120MB/s A1 Class 10 UHS-I, EAN: | 290 грн. |
Карта пам'яті SanDisk 32GB microSD class 10 UHS-I Ultra (SDSQUA4-032G-GN6M | 288 грн. |
SanDisk Sandisk Ultra microSDHC 32GB + SD Adapter Class 10 UHS-I (SDSQUA4- | 288 грн. |
SanDisk 32 GB microSDHC UHS-I V30 Class 10 Ultra (SDSQUA4-032G-GN6MA) SDSQ | 349 грн. |
Модификації SanDisk Ultra A1 microSD Class 10
Ціни на SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 32 ГБ | від 185 грн. | 31 пропозиція | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 64 ГБ | від 251 грн. | 50 пропозицій | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 128 ГБ | від 472 грн. | 48 пропозицій | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 256 ГБ | від 840 грн. | 49 пропозицій | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 512 ГБ | від 1 670 грн. | 12 пропозицій | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 1 ТБ | від 5 899 грн. | 3 пропозиції |