Акумулятор Panasonic Eneloop 2xAAA 800 mAh (BK-4MCDE/2BE)
Відео 2Фото 4 |
Panasonic Eneloop 2xAAA 800 mAh |
|
Комплект, що складається з чотирьох високоякісних нікель-металгідридних (Ni-MH) акумуляторів типорозміру ААА середньої ємності з ультранизким саморозрядом та вражаюче високою кількістю робочих циклів. Є набір батарей, в основі яких лежить покращена технологія Eneloop. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2022 року. Призначений для використання у побутовій/професійній техніці, робота якої не потребує великих розрядних струмів.
Акумулятори Panasonic Eneloop 2xAAA 800 mAh підійдуть для широкого переліку різних пристроїв (вимірювальної техніки, бездротових клавіатур і мишок, пультів дистанційного керування, світлових і музичних іграшок, портативних тонометрів, джойстиків ігрових консолей, порта. . Відрізняються від акумуляторів інших виробників відсутністю ефекту «пам'яті», що скорочує ємність батарей при неповних циклах заряду-розряду. Зберігають повну працездатність за негативних температур повітря до -20 °C. Виробником декларується збереження більше ніж 70% енергії навіть після 10 років зберігання. Довгий час тримають під навантаженням напругу не менше 1,1 В. Ще однією очевидною перевагою стала можливість багаторазового циклування батарей без помітної втрати ємності (до 2100 циклів заряд-розряд).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Купити Panasonic Eneloop 2xAAA 800 mAh
Усі ціни 22 →Panasonic Panasonic Eneloop AAA 800 2BP mAh NI-MH | 387 грн. |
Акумулятор Panasonic Eneloop NI-MH AAA 800 мАг, 2 шт. (BK-4MCDE/2BE) BK-4M | 369 грн. |
Акумулятор Panasonic Eneloop AAA 800 2BP mAh NI-MH BK-4MCDE/2BE | 365 грн. |
Акумулятори Panasonic Eneloop AAA NI-MH 800 mAh BL 2 шт BK-4MCDE/2BE | 421 грн. |
Акумулятор Panasonic Eneloop AAA 800mAh NI-MH * 2 (BK-4MCDE/2BE) BK-4MCDE/ | 369 грн. |
Використовую такі у ліхтарику. Якість.
Рекомендую до купівлі. Жодних Дмитро Олександрович: користуюся Panasonic Eneloop 4xAAA 800 mAh більше року
На фото подделка. На оригинальных панасониках не пишут “made in Japan” в верхнем правом углу. Также на упаковке должно быть min 800 mAh, а не up to
На фото подделка. На оригинальных панасониках не пишут ‘made in Japan’, на его месте должно быть количество циклов зарядки |
Модификації Panasonic Eneloop
Ціни на Panasonic Eneloop |
---|---|---|---|---|
Panasonic Eneloop 2xAAA 800 mAh | від 338 грн. | 22 пропозиції | ||
Panasonic Eneloop 4xAAA 800 mAh | від 390 грн. | 36 пропозицій | ||
Panasonic Eneloop 4xAAA 800 mAh + case | від 755 грн. | 24 пропозиції | ||
Panasonic Eneloop 8xAAA 800 mAh | від 1 200 грн. | 1 пропозиція | ||
Panasonic Eneloop 12xAAA 800 mAh | від 1 960 грн. | 1 пропозиція | ||
Panasonic Eneloop 16xAAA 800 mAh | від 2 600 грн. | 1 пропозиція |