Ручний відпарювач Silver Crest SDRB 1000 B1
Відео 7Фото 13 |
Silver Crest SDRB 1000 B1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silver Crest 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silver Crest.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silver Crest SDRB 1000 B1
Усі ціни 9 →Праска Silver Crest SDRB 1000 B1 turquoise | 780 грн. |
Праска парова зі щіткою Silver Crest SDRB 1000 B1 Білий-Бірюзовий | 1 203 грн. |
Праска парова зі щіткою Silver Crest SDRB 1000 B1 Білий-Рожевий | 1 203 грн. |
Праска парова Silver Crest SDRB 1000 B1 Білий-Блакитний | 1 028 грн. |
Праска парова зі щіткою Silver Crest SDRB 1000 B1 Білий-Бірюзовий | 1 292 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →