Бутербродниця Silver Crest SSMW 750 B2
Відео 1Фото 8 |
Silver Crest SSMW 750 B2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silver Crest 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silver Crest.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silver Crest SSMW 750 B2
Усі ціни 6 →Сендвічниця Silver Crest SSMW 750 B2 | 1 268 грн. |
Мультипекар SilverCrest SSMW 750 B2 | 1 371 грн. |
Вафельниця бутербродниця та гриль 3 в 1 Silver Crest SSMW-750-B2 Germany е | 1 670 грн. |
Вафельниця-сендвічниця-гриль 3в1 Silver Crest SSMW-750-B2 | 1 724 грн. |
Сендвичница - вафельниця - гриль 3 в 1 Silver Crest SSMW 750 B2 антипригар | 1 521 грн. |
Німецька сендвичница-вафельниця-гриль Silver Crest SSMW 750 B2 | 1 330 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →