Електрочайник Silver Crest SWKD 2200 A1 2200 Вт 1.7 л
Фото 10 |
Silver Crest SWKD 2200 A1 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silver Crest 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silver Crest.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silver Crest SWKD 2200 A1 2200 Вт 1.7 л
Електрочайник SilverCrest SWKD2200A1 Червоний | 1 100 грн. |
Чайник електричний 1,7 л з фільтром від известкового нальоту Silver Crest | 999 грн. |
Чайник SILVERCREST SWKD 2200 A1 на 1,7 л з фільтром від известкового нальо | 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →