Електрочайник Silver Crest SWKS 2200 B1 2200 Вт 1.7 л
Silver Crest SWKS 2200 B1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silver Crest 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silver Crest.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silver Crest SWKS 2200 B1 2200 Вт 1.7 л
Електрочайник Silver Crest SWKS 2200 B1 Black | 1 150 грн. |
Електрочайник Silver Crest SWKS 2200 B1 Cream | 1 150 грн. |
Електрочайник Silver Crest SWKS 2200 B1 Red | 1 150 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →