Розетка Simon 54 Premium DGSZ1Z.01/46 коричневий
733 грн. Купити! Кутовий накладний блок Simon розеток 2х250В Schuko зі шторками 16А КоричнеМаркетплейс: Rozetka.ua REELINE.UAЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Simon 54 Premium DGSZ1Z.01/46 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Simon 54 Premium DGSZ1Z.01/46
Ціни на Simon 54 Premium DGSZ1Z.01/46 |
---|---|---|---|---|
Simon 54 Premium DGSZ1Z.01/11 білий | від 674 грн. | 2 пропозиції | ||
Simon 54 Premium DGSZ1Z.01/48 графіт | від 753 грн. | 1 пропозиція | ||
Simon 54 Premium DGSZ1Z.01/46 коричневий | від 733 грн. | 1 пропозиція | ||
Simon 54 Premium DGSZ1Z.01/43 сріблястий | від 799 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →