Розетка Schneider Unica MGU3.037.25TA слонова кістка
316 грн. Купити! Розетка одномісна Schneider Unica слонова кістка із заземленням та кришкоюLedmir.com.uaЗ нами 5 років (Харків) Поскаржитись |
Schneider Unica MGU3.037.25TA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Schneider Unica MGU3.037.25TA
Ціни на Schneider Unica MGU3.037.25TA |
---|---|---|---|---|
Schneider Unica MGU3.037.25TA слонова кістка | від 316 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica MGU3.037.30TA сріблястий | від 571 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica MGU3.037.12TA чорний | від 571 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →